KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 7951139
nr 795 1139
Blyerts
Einar Nernan, påorträtt utav Isaac Grünewald, signerad-09, motivets mått: 23x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:37:17
1.100 kr